لوگو کسب روز
جستجو
Close this search box.

تبلیغات و مزایای حضور در لیست‌های ما

در دنیای امروز، حضور آنلاین و دیده شدن در لحظات کلیدی می‌تواند تاثیر بسزایی در موفقیت کسب‌وکارها داشته باشد. یکی از مزایای بی‌نظیر حضور در لیست‌ها و مقالات سایت کسب روز این است که کسب‌وکار شما دقیقاً در زمانی که مشتریان بالقوه به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند، به آنها معرفی می‌شود. بسیاری از مشتریان تنها زمانی به جستجو در گوگل می‌پردازند که نیاز مبرمی به یک خدمت یا محصول خاص داشته باشند. به عنوان مثال، کسی که به دنبال “بهترین آرایشگاه در تهران” یا “برترین مکانیک در شمال تهران” است، مستقیماً به دنبال بهترین گزینه‌های موجود می‌گردد.

 

روش‌های تبلیغ در کسب روز

  • تبلیغات بنری
  • رپورتاژ آگهی
  • نمایش در لیست بهترین ها 
  • بک لینک در سایدبار سایت 

برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 09981982598 یا تلگرام کسب روز به با آیدی kasbroozad در ارتباط باشید.

مشخصات بنرها

مکان تبلیغمحل نمایش بنرابعاد بنر
دکستاپ
ابعاد بنر
موبایل
حداکثر سایزنوع بنررزرو
A1هدر تمامی صفحات
با نمایش 100 درصد
1920×192388×100100KGifتماس و تلگرام
A2بین مقدمه و متن مقاله
با نمایش 100 درصدی
1270×100300×100100KGifتماس و تلگرام
A3انتهای تمامی مقالات
با نمایش 100 درصدی
728×90300×100100KGifتماس و تلگرام
B1بین لیست شهر ها
(شهر مورد نظر شما)
728×90300×100100KGifتماس و تلگرام
B2بین لیست تگ ها (دستبندی اصناف مقالات )
(تگ مورد نظر شما)
728×90300×100100KGifتماس و تلگرام
B3سایدبار تمامی صفحات300×250300×250100KGifتماس و تلگرام

تبلیغات: کلید دستیابی به مشتریان در لحظات حیاتی

در عصر اطلاعات، حضور مؤثر آنلاین و قابلیت دیده شدن هنگامی که مشتریان به دنبال خدمات یا محصولات خاصی هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است. کسب روز با ارائه فرصت‌های بی‌نظیر تبلیغاتی، امکان معرفی کسب‌وکار شما را در دقیق‌ترین و مهم‌ترین لحظات جستجو توسط مشتریان فراهم می‌آورد. این موضوع به ویژه هنگامی اهمیت می‌یابد که مشتریان فقط در زمان نیاز مبرم، به جستجوی “بهترین” یا “برترین” در حوزه خاصی می‌پردازند.

افزایش اعتبار و قابلیت اطمینان

حضور در مقالات و لیست‌های کسب روز به منزله تأیید کیفیت و اعتبار کسب‌وکار شما است. مشتریان اغلب به دنبال اطمینان از انتخاب خود هستند و توصیه و معرفی توسط یک منبع معتبر، تأثیر بسزایی در تصمیم‌گیری آن‌ها دارد.

در کسب روز، ما بر اهمیت تجربه کاربری و ارائه تبلیغاتی که هم با کیفیت باشد و هم ارزش افزوده به کاربران ما بدهد، تأکید داریم. از این رو، به جای استفاده از تبلیغات بنری، ما بر روی تبلیغات محتوایی تمرکز کرده‌ایم که به صورت ریپورتاژ آگهی، مقالات تبلیغاتی و تبلیغات متنی درون محتوایی ارائه می‌شود. این روش تبلیغاتی به شما امکان می‌دهد که مخاطبین خود را به صورت هدفمند و در زمان مناسب به سمت کسب‌وکارتان هدایت کنید.

ترافیک بالا و تأثیرگذاری عمیق

با ترافیک بالا و بازدیدکنندگانی که به طور ارگانیک و با علاقه‌مندی به موضوعات مختلف به وب‌سایت ما مراجعه می‌کنند، کسب روز فرصتی منحصربه‌فرد برای افزایش آگاهی نسبت به برند و محصولات شما فراهم می‌آورد. محتوای تبلیغاتی شما به صورت استراتژیک در بخش‌های مرتبط با موضوع فعالیت شما قرار داده شده و به این ترتیب، تأثیر بیشتری بر روی مخاطبین هدف خواهد داشت.

 ریپورتاژ آگهی و تبلیغات متنی

ما در “کسب روز”، به شما فرصتی می‌دهیم تا از طریق ریپورتاژ آگهی‌ها و تبلیغات متنی، نه تنها مخاطبان خود را افزایش دهید بلکه با ایجاد ارتباط معنادار، اعتبار و ارزش برند خود را نیز تقویت کنید. محتوای حمایت‌شده

شما، در قالب مطالبی جذاب و اطلاعاتی ارزشمند، به کاربران ما ارائه می‌شود و به این ترتیب، تجربه‌ای مثبت و دلپذیر را برای آن‌ها ایجاد می‌کند.

 برای رزرو تبلیغات

اگر به دنبال راهی برای افزایش دیده‌شدن کسب‌وکار خود هستید، کسب روز فرصتی استثنایی برای شما فراهم می‌آورد. برای رزرو تبلیغات و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌های تبلیغاتی ما، لطفاً با شماره 09981982598 یا ایمیل ad@kasbrooz.ir در ارتباط باشید.

  • نکات مهم: تبلیغات ارائه‌شده باید مطابق با استانداردهای کیفیتی کسب روز باشد. در صورت مغایرت با این استانداردها، کسب روز حق حذف تبلیغات را بدون بازپرداخت وجه دارد. اطمینان حاصل کنید که محتوای تبلیغاتی شما دقیق، صادقانه و مطابق با ارزش‌های برندتان است.
برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها فرم را پر نمایید