لوگو کسب روز
جستجو
Close this search box.

بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر

بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر
پیدا کردن بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر، برای خانواده کودکانی که به خدمات کاردرمانی نیاز دارند یک دغدغه جدی و مهم محسوب می‌شود. پیدا کردن یک کلینیک کاردرمانی مناسب و یک کاردرمانگر حرفه‌ای و دلسوز، تاثیر مهمی در روند درمان و نحوه پیشرفت درمان خواهد داشت. اگر شما هم به دنبال بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر هستید و در انتخاب یک کلینیک کاردرمانی خوب تردید دارید؛ تا پایان این محتوا با کسب روز همراه باشید. در این محتوا از کسب روز، ما بهترین مرکزهای کاردرمانی در اسلامشهر را به شما معرفی کرده و هر یک را به اختصار بررسی خواهیم کرد.

انتخاب بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر

برای انتخاب بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر، شما باید ابتدا اولویت‌های خود را بررسی کنید. آیا کیفیت خدمات برای شما در اولویت قرار دارد یا هزینه مقرون به صرفه؟در مجموع، یک مرکز کاردرمانی خوب باید تحت نظر یک کاردرمانگر حرفه‌ای و با تجربه اداره شود. به علاوه، معتبر بودن و رضایت دیگر مراجعه‌کنندگان نیز می‌تواند معیار انتخاب شما قرار گیرد.

منظم بودن برنامه‌ها و رفتار خوب کاردرمانگر با کودک شما نیز از خصوصیات مهم یک کلینیک کاردرمانی مناسب است. علاوه بر آن، مهم است که هزینه هر جلسه مقرون به صرفه بوده و متناسب با بودجه شما باشد. با توجه به این ویژگی‌ها، در ادامه به معرفی لیستی از بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر به انتخاب مراجعان خواهیم پرداخت.

1. کلینیک توانبخشی آیتن: از بهترین مراکز درمانی در اسلامشهر

یکی از بهترین مراکز درمانی در اسلامشهر که سابقه خوبی هم دارد؛ مرکز درمانی آیتن است. این کلینیک توانبخشی انواع خدمات توانبخشی دست، گفتار درمانی، ارتوپدی فنی و البته کاردرمانی را ارائه می‌دهد. این مجموعه خصوصی زیر نظر علی احمدی اداره می‌شود و زمینه فعالیت آن محدود به کودکان نیست. این کلینیک با استفاده از دستگاه‌های مدرن و به روز، به صورت تخصصی در حیطه کاردرمانی فعالیت می‌کند و تا کنون رضایت مراجعان زیادی را برانگیخته است.

مرکز توانبخشی آیتن از بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر
مرکز توانبخشی آیتن، منبع سایتِ مجموعه

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک ۵۵، طبقه دوم
 • شماره تماس: 02156370748
 • وب سایت: https://aitanrehab.com/
 • اینستاگرام: aitan.rehab
 • ساعت کاری: هشت صبح تا ده شب

نقشه

2. مرکز کاردرمانی سادات اسلامشهر

از جمله بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر می‌توان به کلینیک توانبخشی سادات اشاره کرد. این کلینیک خدمات گسترده و متنوع کاردرمانی و گفتار درمانی برای کودکان و بزرگسالان ارائه می‌دهد. مدیریت این کلینیک برعهده خانم سمانه سادات آقامیری کاردرمانگر حرفه‌ای و با تجربه است. استفاده از روش‌های مدرن برای درمان افراد مبتلا به سندروم داون و کم‌توانی ذهنی، کودکان کم‌شنوا، افراد مبتلا به اتیسم و بیش فعالی، سکته مغزی و… باعث شده است که مرکز کاردرمانی سادات سابقه موفقی در حیطه فعالیت خود داشته باشد.

مرکز کاردرمانی سادات
کاردرمانی سادات، منبع وب‌سایتِ کاردرمانی و گفتاردرمانی

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، نرسیده به میدان نماز، روبروی بیمارستان امام زمان، عمارت مجد، بلوک شمالی، واحد 212
 • شماره تماس: 09360995466
 • وب سایت: http://cots.ir/
 • اینستاگرام:sadat_ot
 • ساعت کاری: هشت صبح تا هشت شب
شاید به کارت بیاد!   بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر

نقشه

3. کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی هیرو

اگر در مورد بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر از ساکنان این شهر سوال کنید؛ احتمالا یکی از کلینیک‌هایی که به شما معرفی می‌کنند کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی هیرو است. خانم زهرا قهرمانی به عنوان کاردرمانگر اصلی و خانم محدثه ولی‌زاده به عنوان گفتاردرمانگر اصلی در این مرکز مشغول به کار هستند. خدمات متنوعی از جمله کاردرمانی ذهنی، کاردرمانی حسی حرکتی و درکی حرکتی، گروه درمانی و فرد درمانی، بازی‌درمانی و رفتاردرمانی، گفتار درمانی و… با روش‌های روزِ دنیا در این کلینیک ارائه می‌شوند. شما می‌توانید از مشاوره مشاوران این مجموعه نیز استفاده کنید و با ارزیابی‌های دقیق، پیشرفت روند درمانی کودک خود را به دقت بررسی کنید.

کارشناسانِ گفتاردرمانی و کاردرمانی کلینیک هیرو
کارشناسان کلینیک هیرو، منبع سایتِ نوبت دات آی آر

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، میدان نماز، خیابان المهدی، کوچه دقیقی، پلاک۹، واحد۴
 • شماره تماس: 09199341930
 • وب سایت: http://hiraclinic.com/
 • اینستاگرام: clinic_hiro_eslamshahr
 • ساعت کاری: هشت صبح تا ده شب

نقشه

4. مرکز کاردرمانی شفامهر در اسلامشهر

مرکز کاردرمانی شفامهر از قوی‌ترین و تخصصی‌ترین کلینیک‌های کاردرمانی واقع در اسلامشهر است. این مرکز انواع خدمات کاردرمانی جسمی، کاردرمانی ذهنی، روانشناسی و گفتار درمانی را ارائه می‌دهد. برای کودکان بیش فعال، مبتلا به اوتیسم یا اختلال یادگیری و مشکلات ذهنی، جسمی و رفتاری دیگر، این کلینیک یک انتخاب مناسب است. روش‌های درمانی مدرن و کاردرمانگر‌های متخصص، صبور و دلسوز این مجموعه آن را به یکی از بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر تبدیل کرده‌اند.

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی شفامهر
کلینیک شفامهر، منبع وب سایتِ کلینیک

ارتباط با مرکز

5. کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی مادر اسلامشهر

از بهترین کلینیک‌ها و مراکز کاردرمانی در اسلامشهر می‌توان به کلینیک مادر که زیرنظر دکتر اسماعیل خلاقی، فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب، اداره می‌شود؛ اشاره کرد. این مرکز با استفاده از رویکردهای درمانی جدید در حیطه‌های متنوعی از قبیل بازی درمانی، رفتاردرمانی، کاردرمانی جسمی و ذهنی، روانشناسی، گفتاردرمانی و… فعالیت می‌کند. فعالیت‌های تخصصی این زمینه در زمینه اختلالات یادگیری نیز با استفاده از متدهای به روز، نتایج خوبی گرفته و رضایت مراجعان را جلب کرده‌است. اگر به دنبال یک کلینیک تخصصی برای خدمات کاردرمانی یا گفتاردرمانی برای عزیزان خود هستید؛ کلینیک مادر با گفتاردرمانگرها و کاردرمانگرهای متخصص و صبور، تعرفه مناسب و فضای دوستانه یک انتخاب مناسب برای شماست.

مرکز کاردرمانی مادر در اسلامشهر
مجموعه کاردرمانی مادر، منبع فیس‌بوکِ مجموعه

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، زر افشان، خیابان امام سجاد، خیابان ناصر رنجبر نهم
 • شماره تماس: 09380603336
 • اینستاگرام:mother.clinic
 • ساعت کاری: نه صبح تا هشت شب  
شاید به کارت بیاد!   بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر

نقشه

6. مرکز کاردرمانی یارا در اسلامشهر

مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی یارا را خیلی از مراجعان از بهترین مراکز کاردمانی در اسلامشهر می‌دانند. این مرکز در حیطه کاردرمانی جسمی، تمرکز و توجه، اختلالات تلفظ، بازی درمانی، کاردرمانی ذهنی و گفتاردرمانی فعالیت دارد. این مرکز با استفاده از روش‌ها و ابزار پیشرفته سعی دارد تا مشکلات ذهنی و جسمی عزیزان شما را که نیاز به خدمات کاردرمانی و گفتاردرمانی دارند به بهترین شکل شناسایی و طی دوره درمان کنترل و رفع نماید.

مرکز کاردرمانی یارا در اسلامشهر
مرکز کاردرمانی یارا، منبع سایتِ بلد

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، بلوار باغ فیض کوچه اول(احمدپورحسین)، پلاک۱۵
 • شماره تماس: 02156696094
 • وب سایت: http://www.yararehab.com/
 • اینستاگرام: yararehab.ir
 • ساعت کاری:  شنبه تا چهارشنبه هفت صبح تا یازده شب

نقشه

7. مرکز توانبخشی باران در اسلامشهر

مرکز توانبخشی باران را نمی‌توان در لیست بهترین مراکز درمانی در اسلامشهر نادیده گرفت. کاردرمانگر اصلی این مجموعه جواد نژادی است که با تخصص و تجربه‌ای که دارد؛ برای این مراجعان بهترین نتیجه را از روند کاردرمانی خود بگیرند تلاش می‌کند. استفاده از جدیدترین متدها برای کاردرمانی جسمی و ذهنی کمک می‌کند که مراجعان در مدت زمان کمتری نتایج مطلوب‌تری بگیرند. اگر شما هم به دنبال یک مرکز توانبخشی و کاردرمانی منظم با خدمات درجه یک برای عزیزان خود هستید؛ مرکز کاردرمانی باران یک انتخاب مناسب برایتان خواهد بود.

مرکز توانبخشی باران در اسلامشهر
توانبخشی باران، منبع سایتِ خبرنامه دانشجویان

ارتباط با مرکز

 • آدرس: اسلامشهر، انتهای خیابان امام محمد باقر، شهرک انبیا، بهشت 10، پلاک 5
 • شماره تماس: 02156834026
 • اینستاگرام: baranrehab1
 • ساعت کاری: هشت صبح تا ده شب

نقشه

سوالات متداول

1. بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر کدامند؟

مرکز کاردرمانی آیتن، کلینیک توانبخشی سادات، مرکز کاردرمانی باران، مرکز کاردرمانی یارا و مرکز کاردرمانی شفامهر از جمله بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر هستند.

2. یک مرکزکاردرمانی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

یک مرکز کاردرمانی خوب باید تحت نظر یک کاردرمانگر حرفه‌ای باشد. نظم، برنامه‌ریزی، استفاده از ابزار و متد مدرن و هزینه مقرون به صرفه نیز از دیگر ویژگی‌های یک مرکز کاردرمانی خوب محسوب می‌شود.

3. یک کاردرمانگر خوب باید چگونه باشد؟

یک کاردرمانگر خوب باید متخصص، باتجربه، صبور، منظم، مسئولیت‌پذیر و دلسوز باشد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *