لوگو کسب روز
جستجو
Close this search box.

بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر

بهترین مراکز گفتار درمانی در اسلامشهر
شناخت بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر برای آن دسته از افرادی که به خدمات گفتاردرمانی برای خود یا عزیزانشان نیاز دارند؛ مهم و حیاتی است. شما نمی‌توانید عزیزان خود را بدون شناخت به هر مرکز گفتاردرمانی بسپارید. اگر به مراکزی که از کیفیت خدمات آن‌ها مطمئن نیستید اعتماد کنید؛ ممکن است نتایج خوبی از روند درمان حاصل نشود. در این محتوا از کسب روز به بررسی مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر می‌پردازیم. پس اگر شما هم به خدمات گفتاردرمانی نیاز دارید اما در مورد انتخاب بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر دچار تردید شده‌اید؛ تا انتهای این محتوا با ما همراه باشید تا لیستی از بهترین کلینیک‌های گفتاردرمانی در این شهر ارائه کنیم.

معرفی بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر

چطور می‌توانیم بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر را بشناسیم؟ برای این کار، باید ویژگی‌هایی را که از یک مرکز گفتاردرمانی خوب انتظار داریم؛ مشخص کنیم. اول از همه، یک مرکز گفتاردرمانی خوب باید گفتاردرمانگرهای حرفه‌ای و با سابقه داشته باشد. استفاده از متدهای مدرن و لوازمِ به روز هم خیلی به روند گفتاردرمانی کمک می‌کند.

علاوه بر آن، یک مرکز گفتاردرمانی خوب باید معتبر، خوش سابقه و منظم باشد. این کمک می‌کند که روند درمان طبق برنامه پیش‌ برود و نتایج بهتری حاصل شود. هزینه درمان باید مناسب و به صرفه باشد تا شما بتوانید بدون دغدغه قیمت روند درمان را ادامه دهید. رضایت مراجعان قبلی، معیار خوبی برای شناخت بهترین مراکز گفتاردرمانی است. در ادامه، تعدادی از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر را معرفی می‌کنیم.

1.کلینیک گفتاردرمانی هیوا، از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر

اگر از ساکنان اسلامشهر در مورد بهترین مراکز گفتار درمانی در اسلامشهر سوال کنید؛ احتمال زیاد نام کلینیک گفتاردرمانی هیوا را خواهید شنید. این مرکز گفتار درمانی که توسط فرشته سبزواری ارائه می‌شود؛ با استفاده از ابزارآلات و روش‌های درمانی، سعی در ارائه خدمات درمانی با کیفیت دارد. حیطه تخصصی و فعالیت اصلی کلینیک هیوا، درمان لکنت است. البته اگر به دیگر شاخه‌ها و خدمات گفتاردرمانی نیاز دارید هم می‌توانید از کلینیک هیوا کمک بگیرید.

کلینیک هیوا از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر
کلینیک هیوا-منبع سایتِ بلد

راه‌های ارتباطی

 • آدرس: اسلامشهر، خیابان کاشانی، شایان 26، کوچه چگینی، موسسه روانشناسی آرامش، گفتاردرمانی هیوا
 • شماره تلفن: 09102767970
 • اینستاگرام: fereshtehslp
 • ساعت کاری: 10 تا 22، به جز جمعه‌ها

نقشه

2. کلینیک توانبخشی خانه امید

کلینیک توانبخشی خانه امید از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر است که سابقه درخشانی در این زمینه دارد. گفتاردرمانگر این مجموعه امیرحسین علی نژاد است که در آسیب شناسی گفتار و زبان تخصص دارد. این مجموعه انواع خدمات گفتاردرمانی و توانبخشی را ارائه می‌کند که شامل: درمان بلع، توانبخشی تخصصی اوتیسم، صوت درمانی، توانبخشی شناختی، کاردرمانی ذهنی، بازی درمانی، رفتاردرمانی، کاردرمانی جسمی، ماساژ درمانی، تعدیل حسی، اتاق تاریک و هندتراپی و… می‌شود. در کلینیک توانبخشی خانه امید این خدمات به صورت انفرادی یا گروهی و حضوری یا آنلاین ارائه می‌شود.

کلینیک گفتاردرمانی و توانبخشی خانه امید
کلینیک خانه امید- منبع وب‌سایتِ کلینیک

راه‌های ارتباطی

 • آدرس: اسلامشهر، انتهای خیابان مهدیه، خیابان ابوترابی، ابتدای کوچه بهستان سوم (بهمن حسینی)
 • لوکیشن: خانه امید
 • شماره تلفن: 02156143423
 • وب سایت: https://khanehyeomid.com/
 • اینستاگرام: khaneh_ye_omid
 • ساعت کاری: هرروز 9 تا 21
شاید به کارت بیاد!   بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر

3. کلینیک گفتاردرمانی نهال

کلینیک گفتاردرمانی نهال را می‌توان از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر دانست. این کلینیک گفتاردرمانی تحت نظر دکتر محمد جمالی، آسیب شناسِ گفتار و زبان، اداره می‌شود. این مرکز گفتاردرمانی طیف گسترده‌ای از خدمات توانبخشی را برای درمان مشکلاتی مثل اختلال گفتاری و زبانی کودکان، اختلال لکنت کودک و بزرگسالان، کم شنوایی،اختلالات تلفظ و تولید اصوات، اختلال پر خیشومی و اختلالات صوت و بلع ارائه می‌دهد. مشاوره و ارزیابی تخصصی پیش از روند درمان و در طیِ آن به شما کمک می‌کند که از پیشرفت روند درمان عزیزان خود آگاه شوید.

کلینیک مجهز گفتاردرمانی نهال
گفتاردرمانی نهال، منبع سایتِ نشان

راه‌های ارتباطی

 • آدرس: اسلامشهر،خیابان زرافشان،بین کوچه ۱۹ تا ۲۱ نبش کوچه ۲۱ موسوی، کلینیک گفتاردرمانی نهال
 • لوکیشن: کلینک گفتاردرمانی نهال
 • شماره تلفن: 09138878540
 • وب سایت: https://nahalgoftar.ir/
 • اینستاگرام: clinicnahal
 • ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 19:30 شب، پنجشنبه ساعت 9 تا 16:30

4. مطب گفتاردرمانی سمیه مهرآزاد

از جمله بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر می‌توان به مطب گفتاردرمانی خانم سمیه مهرآزاد اشاره کرد. خانم سمیه مهرآزاد با تخصصِ آسیب شناسیِ زبان و گفتار و با استفاده از روش‌های روزِ دنیا، انواع خدمات گفتار درمانی را ارائه می‌دهد. خدمات این کلینیک گفتاردرمانی شامل بهبود اختلالات تلفظ، لکنت، آفازی، گفتارفلجی، اختلالات صوت و… است.

کلینیک گفتاردرمانی سمیه مهرآزاد
کلینیک سمیه مهرآزاد، منبع سایتِ پذیرش 24

راه‌های ارتباطی

 • آدرس: اسلامشهر، باغ فیض، کوچه اول، پلاک 15، طبقه سوم
 • شماره تلفن: 09352202124

5. مطب گفتاردرمانی آرمین باقریان

مطب گفتاردرمانی آرمین باقریان را یکی از بهترین مراکز گفتار درمانی در اسلامشهر می‌دانند. آرمین باقریان بیش از ۱۰ سال سابقه ی کار در شاخه‌های مختلف خدمات گفتاردرمانی را دارد. استفاده از روش‌های مدرن باعث شده که اکثر مراجعان مطب گفتاردرمانی آرمین باقریان از خدمات گفتاردرمانی آن رضایت کامل داشته باشند. خدمات توانبخشی و گفتار درمانی این مطب شامل اختلالات بلع ناشی از سکته مغزی و پارکینسون، اختلالات ارتباطی، اختلالات یادگیری، اختلال زبانی و صوتی، آپراکسی و آفازی، لکنت و… می‌شود.

راه‌های ارتباطی

شاید به کارت بیاد!   بهترین مراکز کاردرمانی در اسلامشهر

6. مرکز گفتاردرمانی حسینی سیانکی

یکی از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر، کلینیک توانبخشی و گفتاردرمانی حسینی سیانکی است. این کلینیک گفتاردرمانی بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات گفتار درمانی دارد. ابزار و روش‌هایی که در مرکز گفتار درمانی حسینی سیانکی برای درمان استفاده می‌شود؛ همگی به روز و مطابق با استانداردهای جهانی هستند. انواع لکنت، اختلالات شنوایی و گفتاری، مشکلات تلفظ، مشکلات روانی گفتاری و ذهنی گفتاری و… همگی در مرکز گفتاردرمانی حسینی سیانکی مورد درمان تخصصی قرار می‌گیرند.

کلینیک گفتاردرمانی حسینی سیانکی
کلینیک حسینی سیانکی، منبع سایتِ کلینیک

راه‌های ارتباطی

 • آدرس: ابتدای پاسداران، خیابان نگارستان دوم، خیابان مسجد جامع، جنب نگارستان چهارم، پلاک 11
 • شماره تلفن: 09126117742
 • وب سایت: https://drhoseinisianaki.com/
 • ساعت کاری: شنبه تا پنج‌شنبه 8:40 تا 20:20 و جمعه‌ها 8:40 تا 18

سوالات متداول

1. بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر کدامند؟

مرکز گفتاردرمانی هیوا، کلینیک توانبخشی خانه امید، کلینیک گفتاردرمانی نهال و… از بهترین مراکز گفتاردرمانی در اسلامشهر هستند.

2. یک مرکز گفتاردرمانی خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

یک مرکز گفتاردرمانی خوب باید گفتاردرمانگرهای حرفه‌ای و با سابقه داشته باشد. استفاده از متدهای مدرن و لوازمِ به روز هم خیلی به روند گفتاردرمانی کمک می‌کند. علاوه بر آن، یک مرکز گفتاردرمانی خوب باید معتبر، خوش سابقه و منظم باشد.

3. بهترین گفتاردرمانگرها در اسلامشهر تهران چه کسانی هستند؟

دکتر حسینی سیانکی، آرمین قربانیان، سمیه مهرآزاد، امیرحسین علی‌نژاد و… از جمله بهترین گفتاردرمانگرهای اسلامشهر هستند.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *